Czterogwiazdkowy Hotel Natura Residence Business & SPA w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej Bliskość przyrody, cisza i piękna architektura

Jeden z takich punktów ukrywa się na Śląsku, po horyzont otoczony sosnowym lasem, schowany dyskretnie w pobliżu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, dając nadjeżdżającym Gościom poczucie oczekującej na nich, spokojnej przystani. Bliskość przyrody, cisza i piękna architektura Natura Residence to powody, dla których każdy, bez względu na powód pobytu, niezależnie od tego, czy uczestniczy w konferencji, weselu, czy zaplanował w hotelu romantyczny weekend, bezwiednie odpoczywa.

Tu jest się Panem swojego losu

Nie martwiąc się o kondycję przyrody wkradającej się do wnętrza drzwiami i oknami, pokrywając swoim drewnem ściany i zastygając w wykończeniach z jurajskiego kamienia. 

Umilamy każdą chwilę

Bywa jednak, że losowi trzeba pomóc, kiedy służbowe spotkanie należy umilić kawą, leniwy poranek śniadaniem w łóżku, a wieczór po ciężkim dniu relaksującą godziną w SPA. 

Zrelaksuj się w Hotelu Natura Residence poznaj oferty SPA, wellness oraz Restauracji Bluebell

Jak dobre duchy pojawiają się wtedy uśmiechnięci, jak ze snu ubrani eleganccy Panowie i czarujące Panie, fachowa drużyna hotelu, restauracji i strefy wellness, stająca na głowie po to, aby nikomu ani przez chwilę stres nie uderzył do głowy. A jeśli - o zgrozo - zdenerwowanie nadejdzie szybciej niż pomoc, to są przecież sprawdzone od wieków sposoby na pozbycie się negatywnych emocji. 

Bardziej zaprawionym w sportowych bojach Gościom nastrój poprawi wspinaczka po skałkach, Nordic Walking, intensywny jogging czy wycieczka rowerowa, a tym, którzy wolą aktywność z rodzaju nieśpiesznych spodoba się możliwość spróbowania Pilatesu czy Aqua Aerobiku.  

newsletter

zapyatj o salę

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij