Dla tych, którzy kochają podróże

Każdy kocha sobie popróżnować, ale niektórzy mają ustawiony limit na relaks i w przerwie między basenem, a popołudniową kawą, lubią trochę popracować. Ukryty w leśnym zaciszu budynek Natura Residence jest doskonałą opcją dla grupy współpracowników, którzy chcą zorganizować konferencję w serdecznej atmosferze i komforcie klimatyzowanych sal, również w te najbardziej upalne, uciążliwe dni lata.

doskonałe warunki do pracy

Klimatyzowane sale konferencyjne, wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny i czuwająca nad przebiegiem spotkania obsługa, zapewniająca warunki do pracy dla prawie 160 osób.

Poznaj nasze sale konferencyjne

Zapraszamy do organizacji konferencji w Hotelu Natura Residence Business & Spa.

Przedłuż swój pobyt

Wygodnym jest fakt, że lokalizacja obiektu pozostawia wolny wybór, czy przedłużyć sobie wyjazd służbowy i zostać jeszcze jeden dzień na łonie natury, czy też od razu pomknąć z powrotem - rozciągającą się o 5 minut drogi od hotelu autostradą. 

Stwarzamy wiele możliwości

Natura Residence**** Business&SPA położony jest na  Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, w otoczeniu nieskalanej przyrody, dlatego osoby lubiące  aktywny wypoczynek wybierają nasz hotel - Śląsk stwarza wiele możliwości. Hotel wyróżnia dogodne, choć odosobnione położenie. Zaledwie 30 minut jazdy samochodem znajdują się Katowice. O 15 minut oddalone jest lotnisko Pyrzowice, 20 minut do autostrady A1 i 5 minut do trasy Katowice - Warszawa. 

newsletter

zapyatj o salę

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij