Hotelowe SPA w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej Pielęgnacja ciała, masaże, zabiegi - odkryj SPA w Hotelu Natura

Rzymska mitologia powiada, że bogini piękna i miłości Wenus narodziła się z morskiej piany. Woda jest więc od zawsze początkiem, głównym składnikiem i elementem pielęgnującym dobro i prawdziwą urodę każdego z nas.

Poczuj jak przenika Cię czysta moc natury.

Zaznaj głębokiego ukojenia Natura SPA Śląsk

Naszą specjalnością są masaże manualne z wykorzystaniem najwyższej jakości kosmetyków, pakiety spa dedykowane dla pań, panów oraz par, kosmetyka estetyczna i anti-age, relaksujące zabiegi dodatkowe.

spędź aktywnie czas Najlepszy basen na Śląsku

Zapraszamy do korzystania ze strefy mokrej Natura Waters SPA codziennie w godzinach 8.00 - 21.00 Poczuj wyjątkową i niezwykłą siłę wody.

WYJĄTKOWE Marki naszych kosmetyków

Musimy pamiętać, że dbanie o cerę wymaga przede wszystkim systematyczności, dzięki czemu wzmocnią się mechanizmy obronne skóry i uodporni się ona na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. To właśnie dlatego w Natura Waters SPA dostępne są kosmetyki, które można zakupić i stosować w domu dla podtrzymania efektu wypracowanego na zabiegu.

Dobranie odpowiedniego programu pielęgnacyjnego to zadanie dla profesjonalistów. To oni powinni skompletować najodpowiedniejszy dla nas zestaw kosmetyków i dobrać właściwy dla potrzeb naszej skóry zabieg.

Regulamin Natura Waters SPA

Zapoznaj się z regulaminem

Informujemy, że w obiekcie Natura Residence**** Business & SPA prowadzony jest monitoring jakości wody basenowej, który potwierdza, że ostatnie wyniki badań spełniają wymagania sanitarne określone w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dn. 9 listopada 2015 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach (Dz.U.poz.2016 z 2015 r.).

Komunikat dotyczący jakości wody

Warto tu przyjechać

Tutaj można się zrelaksować i w pełni odpocząć. Rzadko się zdarza, aby temperatura wody w basenie była tak dobrze dobrana (ani za zimna, ani za ciepła ). Doskonałe rozwiązanie z przemieszczaniem się z pokoi do strefy SPA, wystarczy wejść do windy.

Anuta07 , TripAdvisor

newsletter

zapyatj o salę

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij