Hotele SPA

O swoje zdrowie i wygląd warto dbać cały czas. W zależności od pory roku wskazane są inne zabiegi, które zapewniają hotele spa. Z wielu względów szczególnie polecany jest Natura Residence w Siewierzu blisko Katowic.

Po pierwsze, wyróżnia go bogata oferta zabiegowa. Tamtejsze centrum odnowy biologicznej specjalizuje się w tematyce balijskiej. Zabiegi wykonywane są przez profesjonalne terapeutki, które używają do tego oryginalnych kosmetyków prestiżowych marek oraz najwyższej klasy sprzętu.

To gwarantuje niesamowite doznania zmysłowe, skuteczny relaks oraz znakomite efekty zdrowotne. Dzięki zabiegom spa poprawia się kondycja skóry, a my osiągamy harmonię zmysłów, która pozwala lepiej radzić sobie z codziennymi trudnościami.

Hotele spa przyjmują gości cały rok. Ludzie spędzają w nich weekendy, urlopy, święta, urodziny, imieniny, rocznice, wieczory panieńskie i kawalerskie. Każda okazja jest dobra, by połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli dbanie o zdrowie z odpoczynkiem.

By to zrobić, wcale nie trzeba poświęcać wiele czasu. Obecnie hotele spa oferują pakiety jednodniowe, nazywane Day spa. Ich cechą charakterystyczną jest brak limitów. Można do woli korzystać ze strefy mokrej. Obejmuje ona m.in. zabiegi intensywnie ujędrniające i głęboko relaksujące.

Można im się poddać niejako przy okazji, przemieszczając się z jednego miasta do drugiego. Takie rozwiązanie proponuje właśnie hotel Natura Residence, który znajduje się w pobliżu ważnych szlaków komunikacyjnych (dwie autostrady, ekspresówka i droga krajowa) oraz lotniska. Mimo to pozostaje na uboczu, otoczony sosnowym lasem i jeziorami.

newsletter

zapyatj o salę

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij