Hotele Katowice

W Polsce znaleźć można wiele zapierających dech w piersiach miejsc. Część z nich została już zaadaptowana na hotele. Katowice i województwo śląskie jest tego dobrym przykładem.

To właśnie tam, pośród lasów i jezior Doliny Czarnej Przemszy i nieopodal Jury Krakowsko-Częstochowskiej, znajduje się Natura Residence. Nie jest to zwykły obiekt hotelowy. Na tle innych wyróżnia się standardem, atrakcyjną lokalizacją i licznymi atrakcjami, z jakich mogą korzystać goście.

Czyste powietrze, kojący zapach sosen, malownicze jeziora pełne ryb, cisza i spokój – nie bez powodu Siewierz zwany jest zieloną wyspą Śląska. To wszystko znajduje się zaledwie pół godziny drogi od stolicy regionu. Z lotniska w Pyrzowicach można się tam dostać w kwadrans. To idealna propozycja na weekend czy dłuższy pobyt.

Na miejscu czeka na gości 40 pokoi o zróżnicowanej wielkości. Wśród nich są dwa dwuosobowe pokoje o podwyższonym standardzie i cztery apartamenty, w tym dwa klasy luksusowej. W każdym można korzystać z telewizji, internetu, barku. Jest też sejf.

Mocną stroną Natura Residence jest strefa spa z masażami manualnymi wykonywanymi z użyciem najwyższej jakości kosmetyków. Oferta zabiegowa jest bardzo różnorodna. Poza masażami obejmuje saunę i jacuzzi. W takich warunkach każdy ukołysze swoje zmysły i poczuje, że żyje.

Takie atrakcje zapewniają nieliczne hotele. Katowice mają to szczęście, że nieopodal znajduje się Siewierz z jego trasami dla biegaczy, rowerzystów, miłośników spacerów, jeziorami dla wędkarzy, żeglarzy i surferów oraz skałkami dla zwolenników wspinaczki.

Z dokładniejszymi opisem zapoznamy się w internecie. Wystarczy wpisać hasło „hotele Katowice”.

newsletter

zapyatj o salę

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij