Hotel SPA Śląsk

Hotel to nie musi być tylko łóżko czy pokój z łazienką. Świetnie udowadnia to siewierski hotel spa. Śląsk cały zjeżdża tutaj, by ukoić nerwy, podładować rozładowane intensywnym życiem baterie, odprężyć się i zasmakować odrobiny luksusu. To wszystko zapewnia Natura Residence Business & SPA w Siewierzu w powiecie będzińskim.

Niech nikogo nie zmyli lokalizacja. To nie jest pierwszy lepszy obiekt usytuowany w sąsiedztwie kopalni czy w innym zatłoczonym i hałaśliwym miejscu. W Siewierzu jest inaczej.

Obiekt położony jest w lesie sosnowym, nad jeziorem, nieopodal rezerwatu ptaków. Bliskość natury można tu poczuć wszystkimi zmysłami, o co zadba też sam hotel spa. Śląsk już bardzo dobrze zna jego ofertę, dlatego z taką chęcią wraca do tego czystego i malowniczego zakątka położonego na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

Po przekroczeniu progu Natura Residence zostaniemy zaskoczeni pięknie urządzonym wnętrzem w stonowanej kolorystyce. Ideą twórców obiektu było stworzenie miejsca naturalnego, w którym goście będą czuć się swobodnie. Udało się to osiągnąć m.in. za sprawą ekologicznych materiałów, w tym surowego drewna i kamienia jurajskiego.

Wielu gości przyjeżdża tutaj dla funkcjonującego w hotelu centrum odnowy biologicznej. Wykonuje ono przeróżne zabiegi pielęgnacyjne. Pozwalają one nie tylko całościowo zadbać o swój wygląd (zabiegi na twarz i ciało z użyciem markowych kosmetyków), lecz także odnaleźć harmonię wszystkich zmysłów.

Z tego właśnie słynie tutejszy hotel spa. Śląsk więc zjeżdża do Siewierza. Szybki i komfortowy dojazd zapewniają ważne szlaki przebiegające w pobliżu: autostrada A1, ekspresówka S1, droga krajowa nr 78.

newsletter

zapyatj o salę

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij