Hotel SPA

O zdrowie i wygląd można dbać na różne sposoby. To zapewni nam dobre samopoczucie, równowagę wewnętrzną i satysfakcję na co dzień. Zawsze warto działać kompleksowo, bo tylko takie podejście w krótkim czasie zaowocuje najlepszym rezultatami.

Walka o ładny wygląd nie musi wiązać się z katorżniczą pracą. Może być przyjemna dla zmysłów i dostarczać pozytywnych doznań. Udowadnia to hotel spa w Siewierzu.

Poza bazą noclegową o czterogwiazdkowym standardzie funkcjonuje w nim centrum odnowy biologicznej. Wizyta w tym miejscu pozwala odbyć mistyczną podróż po żywiole wody. Różnorodne zabiegi na ciało i twarz oraz piękne widoki w postaci sosnowego lasu i jeziora sprawiają, że osiąga się stan jedności z naturą. Pobyt w saunie dodaje energii, rozluźnia i optymistycznie nastraja. Tego nie dostarczy żaden inny hotel spa.

Tylko w Natura Residence możemy poczuć przenikającego ducha wyspy Bali. Zapewni nam to masaż świecami olejowymi, masaż gorącymi muszlami z Oceanu Spokojnego, świetlny zabieg dotleniający oraz unikalne na rynku zabiegi, które w istocie są rytuałami jednoczącymi umysł i ciało.

Tamtejszy hotel spa ma też propozycję dla tych, którzy mają mało czasu. Dla zabieganych hotel Natura Residence przygotował pakiet Day spa, który składa się z trzech modułów.

Pierwszy ma za zadanie poprawić stan skóry całego ciała, ujędrnić ją i wymodelować. Druga część takiego intensywnego planu ukierunkowana jest na regenerację i odżywienie skóry. Ponadto niweluje zmarszczki i kształtuje pożądany owal twarzy. Uwieńczeniem akcji jest wizyta na basenie z masażerem ud, stóp, karku i pośladków oraz sztuczną falą. Ostatni akord to kilkuminutowy pobyt w saunie.

newsletter

zapyatj o salę

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij