Hotel Katowice

Nawet region typowo przemysłowy może mieć swoją przyrodniczą perełkę. Dla Śląska taką rolę spełnia Siewierz i jego hotel. Katowice chętnie z niego korzystają.

Nie może być inaczej, skoro obiekt położony jest pół godziny drogi od stolicy województwa. Jej mieszkańcy mają dość wszechogarniającego betonu, spalin, hałasu i tłoku. W Natura Residence, położonym w Dolinie Czarnej Przemszy i przy Rezerwacie Dzikiego Ptactwa, mogą liczyć na czyste powietrze, ciszę, spokój, zapach dziewiczego lasu i szereg możliwości aktywnego spędzenia czasu.

Nie bez powodu obiektowi przyznano cztery gwiazdki. Do budowy hotelu użyto ekologicznych surowców. Goście mogą skorzystać z 40 pokoi z internetem, telefonem, telewizją i minibarkiem. Do przechowywania cennych rzeczy przygotowano sejf.

W strefie SPA na przyjezdnych czekają baseny, wanny z hydromasażem, masaże manualne i dwa rodzaje sauny. Zabiegi na twarz i ciało wykonywane są z użyciem kosmetyków ekskluzywnych marek. Pobyt w strefie mokrej pozwoli każdemu skutecznie doładować akumulatory i ukoić zmysły.

Lecz to nie wszystko, co przygotował hotel. Katowice i jego mieszkańcy mają też do dyspozycji restaurację z wyborną kuchnią. W menu znajdują się dania autorstwa Krzysztofa Harrisona. Przygotowuje on inspirowane wielokulturowością Wielkiej Brytanii specjały mięsne, jarskie i bezglutenowe o wyszukanych smakach i kształtach (takie możliwości daje połączenie kuchni molekularnej i azotu).

Istnieje jeszcze wiele innych powodów, by odwiedzić ten hotel. Katowice to potwierdzą, bo już korzystały z tutejszych skałek wspinaczkowych, tras biegowych i jezior. Oglądały też prezentacje sportowych samochodów i drogich zegarków.

newsletter

zapyatj o salę

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij