Hotel Katowice

Śląsk to region, który kojarzy się z węglem, kopalniami i kiepskiej jakości powietrzem. Taki jest stereotyp tego obszaru. Jednak nawet tam znaleźć można prawdziwe perełki natury.

Jednym z nich jest położony w Siewierzu hotel. Katowice są położone niemal rzut kamieniem od tego niesamowitego miejsca. Wyróżnia się ono bujną roślinnością. Każdy znajdzie tu wytchnienie od miejskiego zgiełku, choć to tylko kwadrans drogi z lotniska Pyrzowice.

„Hotel Katowice” – pod taką nazwą można znaleźć to miejsce w internecie. Warto wybrać się tam na rekonesans. Na miejscu znajdziemy czterogwiazdkowy obiekt z funkcją spa, która zapewnia basen, masaże i naturalne kosmetyki. Budynek wybudowano z użyciem ekologicznych materiałów, m.in. surowego drewna i kamienia jurajskiego.

Do dyspozycji gości przygotowano 40 pokoi o różnej wielkości. Wszystkie są klimatyzowane, mają dostęp do sieci www. Ponadto w pokojach można korzystać z telewizji, telefonu, minibaru i sejfu. Bezpieczeństwo i intymność gwarantują zamki zbliżeniowe i wygłuszone drzwi. Wnętrze pokoi urządzono w stonowanej kolorystyce. To wszystko sprawia, że żaden z odwiedzających na pewno nie będzie narzekać na komfort obiektu.

Poza funkcją typowo hotelową Natura Residence oferuje też nowoczesne zaplecze konferencyjne. Na potrzeby klientów przygotowano wysokiej klasy sprzęt biurowy: rzutniki, projektory, stoły.

Wysoki standard to nie jedyna cecha wyróżniająca ten hotel. Katowice docenią też szeroki wachlarz atrakcji znajdujących się w pobliżu: trasy biegowe, rowerowe i narciarskie, jeziora pełne ryb, windsurfing, skałki do wspinaczki, malownicze szlaki wędrowne.

newsletter

zapyatj o salę

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij