Weekend SPA

Wolny czas można spędzać na różne sposoby. Tym, którzy pragną zadbać o swoje ciało i zdrowie fizyczne i psychiczne, poleca się wizytę w hotelu Natura Residence w Siewierzu nieopodal Katowic. Poza bazą noclegową funkcjonuje w nim centrum odnowy biologicznej. Tam można spędzić weekend spa.

W trakcie tego krótkiego pobytu każdy gość przekona się, czym jest niebo na ziemi. W ten błogi stan wprowadzą go zabiegi pielęgnacyjne z użyciem najwyższej klasy sprzętu i kosmetyków topowych marek, kąpiel w basenie wyposażonym w masażer różnych części ciała i pobyt w saunie suchej lub parowej.

Inspiracją dla hotelowej strefy spa była wyspa Bali. Wystrój i wykonywane tam przez profesjonalne terapeutki zabiegi odzwierciedlają filozofię i kulturę tej indonezyjskiej wyspy. Spędzony tam weekend spa dostarczy naprawdę unikalnych wrażeń, których próżno szukać gdzie indziej. Balijska specjalizacja wyróżnia siewierskie centrum.

Obiekt, w którym spędzi się weekend spa, spełnia najwyższe standardy. Hotel Natura Residence Business & SPA posiada kategorię czterech gwiazdek. Ideą, jaka towarzyszyła jego budowie i aranżacji, była chęć osiągnięcia harmonii z naturą. Udało się to osiągnąć dzięki ekologicznym materiałom. Swoje robi też położenie budynku – pośród sosnowego lasu, nad jeziorem i w sąsiedztwie rezerwatu ptaków.

Aurze luksusu sprzyja kolorystyka wnętrza i wyposażenie obiektu. Goście mają do dyspozycji pokoje z klimatyzacją, telefonem, TV, internetem, minibarkiem, sejfem elektronicznym. Intymność zapewnią im wygłuszane drzwi i zamek zbliżeniowy.

newsletter

zapyatj o salę

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij