SPA Śląsk

Istnieje wiele ośrodków spa. Śląsk postawił na hotel Natura Residence. Trudno się dziwić temu wyborowi. Przemawia za nim wiele argumentów.

Obiekt w Siewierzu spełnia wymagania hotelu czterogwiazdkowego. Dysponuje 90 miejscami noclegowymi w 40 pokojach o różnej wielkości. To przestronne pomieszczenia, które za sprawą klimatyzacji, dostępu do internetu, wygłuszanych drzwi, sejfu elektronicznego, minibaru i telewizji satelitarnej każdemu zapewnią najwyższy komfort w trakcie pobytu.

Poza miejscami noclegowymi hotel Natura Residence to też centrum konferencyjne z profesjonalnym sprzętem i zaplecze odnowy biologicznej z szeroką ofertą. Jej wyróżnikiem są morskie zabiegi Phytomer, które obejmują m.in. zabiegi oczyszczające i dotleniające skórę twarzy.

To jednak nie koniec atutów, z których słynie siewierskie spa. Śląsk cały zjeżdża się tu, by skorzystać z masaży słynnymi świecami olejowymi, relaksującego masażu prawdziwą gorzką czekoladą i poddać się masażom wodnym z elementami chromoterapii (leczenie kolorami).

Po uczcie dla zmysłów można zaspokoić podniebienie. Zadba o to szef kuchni w restauracji Bluebell, który gotował dla samego Jamesa Camerona. Krzysztof Harrison co tydzień zmienia kartę dań w ramach table d'hote. Trzeba się więc spieszyć, bo nie wiadomo, kiedy będzie następna okazja, żeby zakosztować gorących małży nowozelandzkich w pomidorowym sosie czosnkowym.

Jest też prozaiczny powód, by odwiedzić to spa. Śląsk ma to szczęście, że leży na styku ważnych dróg. Tutaj krzyżują się dwie z trzech polskich autostrad. Kwadrans drogi od hotelu funkcjonuje międzynarodowe lotnisko. Z dojazdem nie będzie zatem problemu.

newsletter

zapyatj o salę

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij