SPA Katowice

Coraz szybsze tempo życia sprawia, że jesteśmy coraz bardziej zestresowani. Cierpi na tym całe ciało, które w końcu może zastrajkować. Doszło nawet do tego, że gdy mamy wolne, nie potrafimy się zrelaksować.

Właśnie tak zrodziła się idea siewierskiego spa. Katowice już korzystają z tego ośrodka odnowy biologicznej. Znajduje się on bowiem w hotelu Natura Residence, który zlokalizowany jest w Siewierzu – pół godziny drogi od centrum stolicy Górnego Śląska. Można tam dojechać m.in. drogą krajową nr 78 albo drogą ekspresową S1. Blisko jest również do autostrady A1 i lotniska w Pyrzowicach (podróż zajmuje kwadrans).

Siewierski obiekt oferuje liczne zabiegi spa. Katowice oraz inni goście mogą skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała. Bogata jest również oferta masaży, która obejmuje m.in. masaż stemplami, świecą, muszlami, relaksujący, klasyczny i na cztery ręce. Można też poddać się manicure'owi, pedicure'owi, depilacji woskiem oraz zamówić hennę brwi i rzęs, a także regulację brwi.

To jednak nie koniec atrakcji miejscowego spa. Katowice bardzo upodobały sobie basen hotelu Natura Residence. Nie jest to zwykła niecka, gdyż wyposażono ją w masażer karku, pośladków, ud i stóp. Na środku znajduje się gejzer podświetlany ledami.

Użytkownicy mogą też skorzystać ze sztucznej fali, czyli przeciwprądu z regulowanym natężeniem. W strefie mokrej do dyspozycji gości oddano wannę z hydromasażem (jacuzzi), saunę parową i fińską, misę lodową i ceber z zimną wodą.

Jest też coś zupełnie ekstra. Niesamowitych doznań dostarczy prysznic wrażeń z trzema programami o wiele mówiących nazwach: ciepły deszcz tropikalny, zimna burza, zimna mgiełka.

newsletter

zapyatj o salę

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij