Sala weselna Katowice

Wyjątkowe, niepowtarzalne, zapadające w pamięć – takie przyjęcie weselne marzy się większości osób, które podejmują decyzję o związaniu się węzłem małżeńskim. Istotnym warunkiem, by tak właśnie zostało zapamiętane to wydarzenie, jest sala weselna. Katowice takową dysponują.

Chodzi o czterogwiazdkowy hotel Natura Residence Business&SPA w Siewierzu. Jego lokalizacja, wyposażenie oraz obsługa hotelowa sprawią, że każde odbywające się tam wesele jest niezapomniane.

Za wyborem tego właśnie miejsca przemawia też bogate menu, które jest dostosowywane do potrzeb i wymagań gości. Na życzenie hotel może zorganizować artystyczną oprawę przyjęcia, czyli fotografa, zespół muzyczny, jubilera i cukiernika.

Jednak na plan pierwszy wysuwa się sala weselna. Katowice zażyczyły sobie, by była pojemna i miała rozkładany parkiet. Te oczekiwania zostały spełnione (sale pomieszczą do 160 osób).

Oprócz tego hotel Natura Residence zaoferował coś jeszcze: niesamowitą scenerię, w jakiej się znajduje. Obiekt otoczony jest lasem i jeziorami. To wręcz idealne miejsce do ślubnych zdjęć, które po latach się ogląda i wspomina uwiecznione na nich chwile radości i szczęścia.

Istnieje jeszcze jeden poważny argument za tym, by to siewierski hotel gościł uczestników wesela. Chodzi o bliskość stolicy Górnego Śląska. Choć to raptem 30 km, to jednak hotel znajduje się w zacisznym i malowniczym zakątku regionu. Komfortowy dojazd umożliwiają przebiegające w pobliżu ważne szlaki drogowe i lotnisko w Pyrzowicach.

Takie walory ma właśnie siewierska sala weselna. Katowice już dawno je dostrzegły i od lat organizują tam przyjęcia rodzinne.

newsletter

zapyatj o salę

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij