Wedding Silesia

O tym, czy weselne przyjęcie się uda, w dużym stopniu decyduje miejsce, w jakim się ono odbywa. Zapewne każda para małżeńska ma swoją sprawdzoną, bo przetestowaną na sobie, propozycję. Jednak zdecydowana większość poleca Siewierz. Coraz więcej narzeczonych z całego kraju chce tam zorganizować swoje wesele. Śląsk także zalicza się do zwolenników takiego rozwiązania.

Przemawia za tym wiele racji. Po pierwsze, wysoki standard hotelu Natura Residence Business & SPA. Obiekt oceniono na cztery gwiazdki i widać to niemal na każdym kroku. Wystrój, aranżacja, wyposażenie, atrakcje, otoczenie, obsługa, bogata oferta – to wszystko jest tutaj na bardzo wysokim poziomie.

To jednak nie wszystkie powody, dla których w hotelu Natura Residence zawsze odbywa się niezapomniane wesele. Śląsk oraz inni goście mają do dyspozycji 160-osobową salę bankietową z rozkładanym parkietem, który umożliwia przygotowanie podłogi do różnych zabaw i tańców weselnych.

Pomieszczenie ma też inną zaletę – niesamowity widok na jezioro i sosnowy las. Oprócz walorów wizualnych te obiekty przyrodnicze pozwalają odetchnąć świeżym powietrzem, posłuchać świergotu ptaków, poobserwować przyrodę i nieco uspokoić zmysły. W trakcie zabawowego szaleństwa takie spotkanie z naturą będzie, jak znalazł.

Także lokalizacja obiektu przemawia za tym, by to właśnie tam zorganizować wesele. Śląsk i inne regiony dojadą tam dobrymi drogami, m.in. autostradami A4 i A1, ekspresówką S1 i drogą krajową nr 78. Warto dodać, że kwadrans jazdy od Siewierza znajduje się międzynarodowe lotnisko Katowice-Pyrzowice.

newsletter

ask about the meeting room

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close