SPA Silesia

Istnieje wiele ośrodków spa. Śląsk postawił na hotel Natura Residence. Trudno się dziwić temu wyborowi. Przemawia za nim wiele argumentów.

Obiekt w Siewierzu spełnia wymagania hotelu czterogwiazdkowego. Dysponuje 90 miejscami noclegowymi w 40 pokojach o różnej wielkości. To przestronne pomieszczenia, które za sprawą klimatyzacji, dostępu do internetu, wygłuszanych drzwi, sejfu elektronicznego, minibaru i telewizji satelitarnej każdemu zapewnią najwyższy komfort w trakcie pobytu.

Poza miejscami noclegowymi hotel Natura Residence to też centrum konferencyjne z profesjonalnym sprzętem i zaplecze odnowy biologicznej z szeroką ofertą. Jej wyróżnikiem są morskie zabiegi Phytomer, które obejmują m.in. zabiegi oczyszczające i dotleniające skórę twarzy.

To jednak nie koniec atutów, z których słynie siewierskie spa. Śląsk cały zjeżdża się tu, by skorzystać z masaży słynnymi świecami olejowymi, relaksującego masażu prawdziwą gorzką czekoladą i poddać się masażom wodnym z elementami chromoterapii (leczenie kolorami).

Po uczcie dla zmysłów można zaspokoić podniebienie. Zadba o to szef kuchni w restauracji Bluebell, który gotował dla samego Jamesa Camerona. Krzysztof Harrison co tydzień zmienia kartę dań w ramach table d'hote. Trzeba się więc spieszyć, bo nie wiadomo, kiedy będzie następna okazja, żeby zakosztować gorących małży nowozelandzkich w pomidorowym sosie czosnkowym.

Jest też prozaiczny powód, by odwiedzić to spa. Śląsk ma to szczęście, że leży na styku ważnych dróg. Tutaj krzyżują się dwie z trzech polskich autostrad. Kwadrans drogi od hotelu funkcjonuje międzynarodowe lotnisko. Z dojazdem nie będzie zatem problemu.

newsletter

ask about the meeting room

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close