Overnight stay Silesia

Wiele ośrodków i pensjonatów oferuje noclegi. Śląsk ma już jednak swój flagowy hotel. Nazywa się Natura Residence Business & SPA i jest zlokalizowany w Siewierzu.

Bardzo łatwo tam dojechać. To zaledwie pół godziny jazdy z centrum Katowic. Z lotniska w Pyrzowicach jedzie się zaledwie 15 minut. Dogodny dojazd umożliwia droga krajowa nr 78 i ekspresówka S1. W pobliżu przebiega autostrada A1, a niewiele dalej biegnie autostrada A4.

Trudno o lepsze miejsce na noclegi. Śląsk jest punktem tranzytowym podczas zimowych wypraw do Czech i na Słowację oraz letnich podróży do słonecznych plaż w Bułgarii. Zatrzymując się w Natura Residence, goście mogą chwilę odetchnąć i zregenerować siły.

Umożliwią im to nie tylko pokoje o wysokim standardzie (klimatyzacja, internet, TV, telefon, minibarek), ale też zaplecze odnowy biologicznej. Mocną stroną hotelu jest bowiem strefa spa, w której można poddać się zabiegom pielęgnacyjnym, odprężającym masażom, a do tego skorzystać z basenu, sauny czy jacuzzi.

Na spragnionych zabawy czeka Diamond Music Club. Można tam przeżyć ciekawy, niebanalny i pełen wrażeń wieczór. Dobry klimat zapewniają: odpowiednia muzyka, profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy, efektowne oświetlenie i gustownie urządzone wnętrze. Ponadto bar serwuje wyśmienite trunki, z których ucieszą się koneserzy.

Szkoda czasu, by testować inne noclegi. Śląsk cały, a nawet Małopolskę (do Krakowa dojedziemy w godzinę z haczykiem), można zwiedzić, czyniąc Siewierz swoją bazą wypadową. W samym tylko sąsiedztwie hotelu Natura Residence jest 100 atrakcji turystycznych, z których warto skorzystać.

newsletter

ask about the meeting room

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close