Overnight stay Katowice

Jak na miasto wojewódzkie przystało, w Katowicach ciągle coś się dzieje. Nie ma tygodnia, a niekiedy nawet dnia, by nie odbywały się tutaj jakieś targi, koncerty, konferencje, mecze, zawody. W regionie działa wiele znaczących spółek, które zapraszają gości i inwestorów z bliska i daleka. Bardzo często są to pobyty kilkudniowe.

Uczestnicy tych wszystkich wydarzeń muszą gdzieś spać. Trzeba im zapewnić noclegi. Katowice nie mają z tym problemu, bo nieopodal nich znajduje się hotel Natura Residence.

Dokładnie położony jest on w Siewierzu. Z centrum Katowic można tam dojechać w pół godziny, a z lotniska – w kwadrans. Ten krótki czas pozwala, by przenieść się w całkowicie inną scenerię, która zupełnie nie przypomina stereotypowych krajobrazów Śląska.

W Siewierzu można poczuć i dotknąć najprawdziwszej przyrody. Przejawia się ona w zapachu sosnowego lasu, zarybionych i żeglownych jeziorach, malowniczych widokach. To sprzyja relaksowi i regeneracji sił witalnych.

Ważne są też przygotowane dla gości noclegi. Katowice oraz inni przyjezdni mogą skorzystać z 40 pokoi w czterogwiazdkowym standardzie. W pokojach jest internet, telefon, telewizja satelitarna i minibarek. Oprócz tego wyposażenie obejmuje sejf. Intymną atmosferę zapewniają zabezpieczone akustycznie drzwi i zamki elektroniczne otwierane zbliżeniowo.

Absolutnym hitem bazy noclegowej Natura Residence są dwa apartamenty w kategorii lux. Oba mają po powierzchnie 46 mkw. Każdy element wystroju podkreśla ich subtelną elegancję i dbałość o komfort gości. Nic więc dziwnego, że przybywa chętnych na siewierskie noclegi. Katowice, z racji bliskiego położenia, przodują w tym najbardziej.

newsletter

ask about the meeting room

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close