Meetings room Katowice

Połączenie przyjemnego z pożytecznym – tak można podsumować to, co oferuje hotel Natura Residence w Siewierzu i jego sale szkoleniowe. Katowice poznały już możliwości i zalety tego obiektu, dlatego często organizują tam różne wydarzenia firmowe.

Do dyspozycji klientów biznesowych przygotowano wszystko, co jest niezbędne do przeprowadzenia efektywnego szkolenia czy ważnej konferencji. Najważniejsze są przestronne i wyposażone w multimedialny sprzęt sale. W sumie mają one powierzchnię przekraczającą 200 mkw. To sprawia, że Natura Residence jest w stanie obsłużyć nawet duże eventy firmowe: konferencje szkoleniowe, sympozja czy wyjazdy studyjne.

W regionie trudno wskazać obiekt, który miałby równie dobrze przygotowane sale szkoleniowe. Katowice zdają sobie z tego sprawę, dlatego spotkania biznesowe organizują właśnie w Siewierzu. Za takim wyborem przemawia nie tylko standard i wyposażenie obiektu, lecz także jego lokalizacja.

Do hotelu Natura Residence można dojechać w pół godziny. W odległości kilkunastu kilometrów od niego funkcjonuje międzynarodowe lotnisko Katowice-Pyrzowice. W pobliżu przebiegają ważne szlaki komunikacyjne: droga krajowa nr 78 i ekspresówka S1 zapewniająca dojazd do granicy z Czechami, węzeł Gliwice łączący autostrady A1 (Bałtyk-Śląsk) i A4 (zachód-wschód).

Za wyborem hotelu w Siewierzu jako miejsca idealnego na firmowe szkolenie przemawia też jego oferta rozrywkowa. Po zakończonej konferencji czy kursie, gdy opustoszeją sale szkoleniowe, Katowice udają się do strefy spa. Część uczestników korzysta z atrakcji outdoorowych, czyli wspinaczki, łowienia ryb, lotów balonem, parku linowego, surfowania.

newsletter

ask about the meeting room

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close