Meeting room Katowice

Najskuteczniejsze szkolenia to takie, które angażują uczestników. Liczy się też sposób ich przeprowadzenia. W przypadku kilkudniowych kursów trzeba również postarać się o właściwe ugoszczenie kursantów, czyli zapewnić im nocleg, wyżywienie oraz zagospodarować czas wolny.

Naprzeciw potrzebom firm organizujących sesje wyjazdowe wychodzi hotel Natura Residence. W jego obiekcie znajduje się dobrze wyposażona i przestronna sala szkoleniowa. Katowice już z niej skorzystały i będą to robić przy kolejnych okazjach.

Z myślą o owocnych spotkaniach biznesowych siewierski hotel przygotował trzy klimatyzowane sale konferencyjne: dwie o powierzchni 54 mkw każda i jedną o powierzchni 108 mkw. Łącznie są one w stanie pomieścić prawie 200 osób. Ich wyposażenie obejmuje duży ekran (2,5 na 3 metry), projektor, mikrofony, monitor panoramiczny, tablice demonstracyjne oraz system nagłośnienia typu sufitowego.

To jednak nie koniec możliwości, jakie stwarza miesząca się w hotelu Natura Residence sala szkoleniowa. Katowice podczas dentystycznych sympozjów i wyjazdowych sesji rady miasta korzystały z szybkiego internetu bezprzewodowego. Użytkownicy sali mogli też dowolnie sterować oświetleniem – tym sztucznym i naturalnym (rolety zewnętrzne).

Za pracę należy się nagroda. Dlatego po zakończeniu szkolenia uczestnicy wzięli udział w imprezie integracyjnej, której elementami był m.in. lot balonem i przeprawa przez park linowy. Niektórzy relaksowali się na zabiegach w ramach corporation wellness.

By skorzystać z oferty rozrywkowej dla firm w Natura Residence, nie musi być rezerwowana sala szkoleniowa. Katowice kręciły tutaj swój film promocyjny. Przedstawicieli miasta interesowały atrakcje outdoorowe i na nich się skupiali.

newsletter

ask about the meeting room

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close