Hotel SPA Silesia

Hotel to nie musi być tylko łóżko czy pokój z łazienką. Świetnie udowadnia to siewierski hotel spa. Śląsk cały zjeżdża tutaj, by ukoić nerwy, podładować rozładowane intensywnym życiem baterie, odprężyć się i zasmakować odrobiny luksusu. To wszystko zapewnia Natura Residence Business & SPA w Siewierzu w powiecie będzińskim.

Niech nikogo nie zmyli lokalizacja. To nie jest pierwszy lepszy obiekt usytuowany w sąsiedztwie kopalni czy w innym zatłoczonym i hałaśliwym miejscu. W Siewierzu jest inaczej.

Obiekt położony jest w lesie sosnowym, nad jeziorem, nieopodal rezerwatu ptaków. Bliskość natury można tu poczuć wszystkimi zmysłami, o co zadba też sam hotel spa. Śląsk już bardzo dobrze zna jego ofertę, dlatego z taką chęcią wraca do tego czystego i malowniczego zakątka położonego na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

Po przekroczeniu progu Natura Residence zostaniemy zaskoczeni pięknie urządzonym wnętrzem w stonowanej kolorystyce. Ideą twórców obiektu było stworzenie miejsca naturalnego, w którym goście będą czuć się swobodnie. Udało się to osiągnąć m.in. za sprawą ekologicznych materiałów, w tym surowego drewna i kamienia jurajskiego.

Wielu gości przyjeżdża tutaj dla funkcjonującego w hotelu centrum odnowy biologicznej. Wykonuje ono przeróżne zabiegi pielęgnacyjne. Pozwalają one nie tylko całościowo zadbać o swój wygląd (zabiegi na twarz i ciało z użyciem markowych kosmetyków), lecz także odnaleźć harmonię wszystkich zmysłów.

Z tego właśnie słynie tutejszy hotel spa. Śląsk więc zjeżdża do Siewierza. Szybki i komfortowy dojazd zapewniają ważne szlaki przebiegające w pobliżu: autostrada A1, ekspresówka S1, droga krajowa nr 78.

newsletter

ask about the meeting room

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close