Hotel Silesia

Na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej znajduje się niesamowite miejsce, które przyciąga przybyszów z regionu i całej Polski. Przyjeżdżają tutaj osoby szukające wytchnienia od wielkomiejskiego pośpiechu, miłośnicy pięknych krajobrazów i ci, którzy lubią spędzać wolny czas aktywnie. Regularnie pojawiają się tu spragnieni kontaktu z nieskazitelną przyrodą. To wszystko zapewnia im siewierski hotel. Śląsk właśnie dlatego jest z niego dumy.

Na pozytywną opinię wpływa też dogodne położenie obiektu. Z centrum Katowic dojedziemy do Siewierza w pół godziny. Możemy też przylecieć samolotem do Pyrzowic. Stamtąd do tego uroczego i cichego zakątka jest kwadrans drogi.

Na miejscu czeka na nas sosnowy las i jeziora idealne do wędkowania i uprawiania żeglarstwa. W sąsiedztwie znajduje się Rezerwat Dzikiego Ptactwa. W takiej scenerii łatwo odzyskać równowagę psychofizyczną.

To nie wszystkie atrakcje, jakie przygotował siewierski hotel. Śląsk docenia zwłaszcza możliwość skorzystania z zabiegów spa. Ich wachlarz jest na tyle szeroki, że każdy gość znajdzie coś dla siebie. Wykonywane są pielęgnacyjne, nawilżające i odżywcze zabiegi na twarz i ciało.

Na spragnionych relaksu bywalców czeka też basen z masażerem różnych części ciała i sztuczną falą. W międzyczasie mogą oni skorzystać z sauny (sucha i parowa). Dla tych, którzy pragną zastrzyku energii, przygotowano prysznic wrażeń w wersji „zimna burza” albo „zimna mgiełka”.

W bliższej i dalszej okolicy hotelu Natura Residence znajdują się liczne obiekty turystyczne. W sumie jest ich setka. To wystarczający powód, by na swoją bazę wypadkową uczynić ten właśnie hotel. Śląsk robi tak zawsze, ilekroć urządza eskapady po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

newsletter

ask about the meeting room

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close