Hotel Pyrzowice

Pyrzowice to kilkusetosobowa wioska w Gminie Ożarowice, położona 30 km od centrum Katowic. Byłaby niczym niewyróżniającą się miejscowością, gdyby nie jeden istotny fakt. Zlokalizowane jest tutaj czwarte co do wielkości lotnisko w Polsce.

Nieopodal znajduje się też hotel. Pyrzowice chętnie z niego korzystają, bo znajduje się wśród lasów i jezior. Choć to tylko kwadrans jazdy samochodem, można przenieść się w inny świat. Hałas, zgiełk, spaliny, betonowa dżungla ustępują tam miejsca zapachowi sosen, świergotowi ptaków, czystemu powietrzu, jeziorom pełnym ryb i malowniczym krajobrazom.

Nie można zapominać o standardzie. Natura Residence Business&SPA to czterogwiazdkowy hotel. Zbudowano go z użyciem ekologicznych materiałów, m.in. kamienia jurajskiego i surowego drewna. Obiekt dysponuje 40 pokojami, w tym pokojem rodzinnym, pokojem dla niepełnosprawnych, dwa pokojami o podwyższonym standardzie i czterema apartamentami. Wszystkie urządzone są w stonowanej kolorystyce.

Ale standard to nie wszystko. Istnieją też inne powody, by odwiedzić ten hotel. Pyrzowice, czyli bliskość międzynarodowego lotniska, jest jednym z nich. Dzięki dobrej sieci dróg (m.in. DK 78, autostrada A1, droga ekspresowa S1) do granicy z Czechami dojedziemy w nieco ponad godzinę. Tyle samo zajmie nam podróż do Krakowa.

Także restauracja Bluebell rozsławia ten hotel. Pyrzowice do dziś wspominają przygotowane przez Krzysztofa Harrisona potrawy kuchni europejskiej, których kosztował już m.in. premier Wielkiej Brytanii.

Pozytywne opinie o Natura Residence docierają również od przedstawicieli firm, którzy w dobrze wyposażonym centrum konferencyjnym organizowali szkolenia i spotkania biznesowe.

newsletter

ask about the meeting room

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close