Hotel Katowice

Śląsk to region, który kojarzy się z węglem, kopalniami i kiepskiej jakości powietrzem. Taki jest stereotyp tego obszaru. Jednak nawet tam znaleźć można prawdziwe perełki natury.

Jednym z nich jest położony w Siewierzu hotel. Katowice są położone niemal rzut kamieniem od tego niesamowitego miejsca. Wyróżnia się ono bujną roślinnością. Każdy znajdzie tu wytchnienie od miejskiego zgiełku, choć to tylko kwadrans drogi z lotniska Pyrzowice.

„Hotel Katowice” – pod taką nazwą można znaleźć to miejsce w internecie. Warto wybrać się tam na rekonesans. Na miejscu znajdziemy czterogwiazdkowy obiekt z funkcją spa, która zapewnia basen, masaże i naturalne kosmetyki. Budynek wybudowano z użyciem ekologicznych materiałów, m.in. surowego drewna i kamienia jurajskiego.

Do dyspozycji gości przygotowano 40 pokoi o różnej wielkości. Wszystkie są klimatyzowane, mają dostęp do sieci www. Ponadto w pokojach można korzystać z telewizji, telefonu, minibaru i sejfu. Bezpieczeństwo i intymność gwarantują zamki zbliżeniowe i wygłuszone drzwi. Wnętrze pokoi urządzono w stonowanej kolorystyce. To wszystko sprawia, że żaden z odwiedzających na pewno nie będzie narzekać na komfort obiektu.

Poza funkcją typowo hotelową Natura Residence oferuje też nowoczesne zaplecze konferencyjne. Na potrzeby klientów przygotowano wysokiej klasy sprzęt biurowy: rzutniki, projektory, stoły.

Wysoki standard to nie jedyna cecha wyróżniająca ten hotel. Katowice docenią też szeroki wachlarz atrakcji znajdujących się w pobliżu: trasy biegowe, rowerowe i narciarskie, jeziora pełne ryb, windsurfing, skałki do wspinaczki, malownicze szlaki wędrowne.

newsletter

ask about the meeting room

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close