Conferences room Katowice

Firmy, które chcą zaistnieć w branży, organizują ważne wydarzenia. Zapraszają gości z całego kraju i zagranicy na targi, sympozja czy wyjazdy studyjne. Podczas takich spotkań prezentowane są najnowsze produkty, omawiane przyszłe trendy i dyskutowane problemy ograniczające rozwój przedsiębiorstw.

Miejscem takich firmowych spotkań są sale konferencyjne. Katowice mają taki obiekt. Chodzi o czterogwiazdkowy hotel Natura Residence położony w Siewierzu, czyli 30 km na południe od stolicy województwa śląskiego.

Za takim wyborem przemawia wiele czynników. Pierwszym jest standard, jaki oferują te sale konferencyjne. Katowice i wszyscy inni klienci biznesowi mają do dyspozycji: 7,5-metrowy ekran, projektor full HD kompatybilny z laptopem i odtwarzaczem DVD, 46-calowy monitor panoramiczny.

Na wyposażeniu jest również tablica prezentacyjna (flipchart), głośniki RH sounds wraz z profesjonalnym nagłośnieniem sufitowym i wielozakresowe mikrofony. Najwyższy komfort pracy uczestnikom spotkań zapewnia klimatyzacja i pulpit do sterowania oświetleniem i zaciemnieniem.

To nie koniec powodów, dla których na siewierskie sale konferencyjne Katowice się zdecydowały. Na decyzję o wyborze wpłynęła też lokalizacja Natura Residence z szybkim dojazdem oraz szeroki wachlarz atrakcji.

Biznesowi goście hotelu w wolnym czasie mogą udać się do spa (masaże, zabiegi, basen, sauna) albo klubu Diamond Music Club. Przygotowano też coś dla miłośników kultury wyższej (ekspozycje i wystawy artystów z ASP), adrenaliny (lot balonem, park linowy) i aktywnego wypoczynku (szlaki rowerowe, biegowe, skałki wspinaczkowe, wędkowanie, surfing).

newsletter

ask about the meeting room

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close