Airport hotel

Wielką zaletą obiektów wypoczynkowych jest lokalizacja. Po pierwsze, do hotelu musi być łatwy dojazd. Po drugie, istotne są walory przyrodnicze, czyli bliskość np. lasu, jeziora. Po trzecie, w przypadku ważnych klientów liczy się też odległość od portu lotniczego.

Te wszystkie wymagania spełnia Natura Residence. To hotel z funkcją SPA zlokalizowany w Siewierzu, w powiecie będzińskim na Śląsku. Położony jest pół godziny drogi od Katowic. Blisko jest też lotnisko. Hotel znajduje się kwadrans jazdy stąd. Szybki dojazd zapewnia droga ekspresowa S1 i droga krajowa nr 78.

Mimo bliskości aglomeracji Natura Residence pozostaje nieco na uboczu. Obszar porasta sosnowy las. W dwóch okolicznych jeziorach pływają ryby. Wbrew pozorom to bardzo urokliwy, cichy i czysty zakątek Polski.

Można tu spędzać weekendowe wypady i dłuższe urlopy. Hotel dysponuje też zapleczem konferencyjnym. Może być więc areną konferencji, szkoleń, sympozjów i spotkań biznesowych, w trakcie których omawia się warunki istotnych kontraktów.

Argumentem przemawiającym za tym, by właśnie tutaj organizować ważne wydarzenia firmowe jest międzynarodowe lotnisko. Hotel na tym tylko zyskuje. Z Katowic samoloty latają do wielu miejsc w Europie. To przyciąga turystów i inwestorów.

Przedstawiciele i pracownicy firm mogą się tutaj spotykać nie tylko w celach zawodowych. Natura Residence może być ich bazą podczas imprez integracyjnych. Wokół nie brakuje atrakcji, które mogą wypełnić program takiego eventu: ścianki wspinaczkowe, loty balonem, park linowy, ścieżki biegowe i rowerowe. Po wszystkim uczestnicy zregenerują się w strefie SPA i w hotelowej restauracji.

Wybierając zatem miejsce firmowego spotkania, warto wziąć pod uwagę lotnisko. Hotel położony w Siewierzu nadaje się idealnie na zorganizowanie wyjazdu szkoleniowego połączonego z integracją pracowników.

newsletter

ask about the meeting room

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close