Noclegi Katowice

Jak na miasto wojewódzkie przystało, w Katowicach ciągle coś się dzieje. Nie ma tygodnia, a niekiedy nawet dnia, by nie odbywały się tutaj jakieś targi, koncerty, konferencje, mecze, zawody. W regionie działa wiele znaczących spółek, które zapraszają gości i inwestorów z bliska i daleka. Bardzo często są to pobyty kilkudniowe.

Uczestnicy tych wszystkich wydarzeń muszą gdzieś spać. Trzeba im zapewnić noclegi. Katowice nie mają z tym problemu, bo nieopodal nich znajduje się hotel Natura Residence.

Dokładnie położony jest on w Siewierzu. Z centrum Katowic można tam dojechać w pół godziny, a z lotniska – w kwadrans. Ten krótki czas pozwala, by przenieść się w całkowicie inną scenerię, która zupełnie nie przypomina stereotypowych krajobrazów Śląska.

W Siewierzu można poczuć i dotknąć najprawdziwszej przyrody. Przejawia się ona w zapachu sosnowego lasu, zarybionych i żeglownych jeziorach, malowniczych widokach. To sprzyja relaksowi i regeneracji sił witalnych.

Ważne są też przygotowane dla gości noclegi. Katowice oraz inni przyjezdni mogą skorzystać z 40 pokoi w czterogwiazdkowym standardzie. W pokojach jest internet, telefon, telewizja satelitarna i minibarek. Oprócz tego wyposażenie obejmuje sejf. Intymną atmosferę zapewniają zabezpieczone akustycznie drzwi i zamki elektroniczne otwierane zbliżeniowo.

Absolutnym hitem bazy noclegowej Natura Residence są dwa apartamenty w kategorii lux. Oba mają po powierzchnie 46 mkw. Każdy element wystroju podkreśla ich subtelną elegancję i dbałość o komfort gości. Nic więc dziwnego, że przybywa chętnych na siewierskie noclegi. Katowice, z racji bliskiego położenia, przodują w tym najbardziej.

newsletter

zapyatj o salę

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij