Conference hotel

Przyjęło się, że najlepsze efekty przynoszą szkolenia czy wyjazdy studyjne, podczas których pracę łączy się z rozrywką. Perspektywa doświadczenia niezapomnianych wrażeń i miłych emocji motywuje bowiem pracowników do zdobywania nowych umiejętności i poszerzania wiedzy.

Taki wyjazd jest poważnym przedsięwzięciem logistycznym. Trzeba dopilnować wielu kwestii. By oczekiwania nie rozminęły się z rzeczywistością, należy wybrać odpowiedni hotel konferencyjny. Powinien on mieć dobrą bazę noclegową i właściwie wyposażoną salę szkoleniową oraz zapewnić dostęp do atrakcji. Te wymagania spełnia hotel Natura Residence Business & SPA w Siewierzu.

To obiekt czterogwiazdkowy. Położony jest 30 km od Katowic, na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Zapewnia prawie 90 klimatyzowanych miejsc noclegowych z dostępem do internetu, TV i minibarku. Oferuje trzy sale konferencyjne – dwie mniejsze (po 54 mkw.) i jedną większą (108 mkw.). We wszystkich jest profesjonalny sprzęt multimedialny, m.in. kilkumetrowy ekran, panoramiczny monitor i projektor. Siewierski hotel konferencyjny jest więc w stanie obsłużyć każde wydarzenie biznesowe.

Jego dużym plusem jest bogata oferta atrakcji in- i outdoorowych. Dla gości przygotowano strefę spa (zabiegi, masaże, jacuzzi, basen, sauny). Można też rozerwać się w Diamond Music Clubie. Aktywni mają do wyboru m.in. ścianki wspinaczkowe, trasy biegowe i rowerowe, lot balonem, zwiedzanie zabytków, wędkowanie, surfowanie po Jeziorze Przeczyckim.

Siewierski hotel konferencyjny warto wybrać także ze względu na jego lokalizację. W pół godziny dotrzemy tam z Katowic. Łatwy dojazd zapewniają ważne drogi (dwie autostrady, ekspresówka i droga krajowa).

newsletter

ask about the meeting room

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close