Hotel spa Poczuj jak przenika Cię czysta moc natury

Rzymska mitologia powiada, że bogini piękna i miłości Wenus narodziła się z morskiej piany. Woda jest więc od zawsze początkiem, głównym składnikiem i elementem pielęgnującym dobro i prawdziwą urodę każdego z nas.

Zaznaj głębokiego ukojenia Natura Waters SPA

Naszą specjalnością są masaże manualne z wykorzystaniem najwyższej jakości kosmetyków, dzięki temu masz pewność, że pielęgnujesz ciało tak, jak zaplanowała to Matka Natura.

spędź aktywnie czas Strefa Mokra

Zapraszamy do korzystania ze strefy mokrej Natura Waters SPA codziennie w godzinach 8.00 - 21.00 Poczuj wyjątkową i niezwykłą siłę wody.

WYJĄTKOWE Marki naszych kosmetyków

Musimy pamiętać, że dbanie o cerę wymaga przede wszystkim systematyczności, dzięki czemu wzmocnią się mechanizmy obronne skóry i uodporni się ona na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. To właśnie dlatego w Natura Waters SPA dostępne są kosmetyki, które można zakupić i stosować w domu dla podtrzymania efektu wypracowanego na zabiegu.

Dobranie odpowiedniego programu pielęgnacyjnego to zadanie dla profesjonalistów. To oni powinni skompletować najodpowiedniejszy dla nas zestaw kosmetyków i dobrać właściwy dla potrzeb naszej skóry zabieg.

Regulamin Natura Waters SPA

Warto tu przyjechać

Tutaj można się zrelaksować i w pełni odpocząć. Rzadko się zdarza, aby temperatura wody w basenie była tak dobrze dobrana (ani za zimna, ani za ciepła ). Doskonałe rozwiązanie z przemieszczaniem się z pokoi do strefy SPA, wystarczy wejść do windy.

Anuta07 , TripAdvisor

Sprawdź nasze Propozycje pobytów

newsletter

zapyatj o salę

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij