Sale weselne Katowice

Istnieje wiele cech, którymi muszą charakteryzować się idealne sale weselne. Katowice, szukając reprezentacyjnego lokalu, określiły dokładnie takie wymagania. Okazało się, że spełnia je jeden obiekt – hotel Natura Residence w Siewierzu.

Jego standard został oceniony na cztery gwiazdki. Tamtejsze klimatyzowane sale bankietowe pomieszczą do 160 osób i mogą być dowolnie konfigurowane (stoły bankietowe albo stół weselny). Ich wielką zaletą jest rozkładany parkiet, który umożliwia dostosowanie podłoża do różnych imprez tanecznych, jakie zwykle organizowane są podczas zabaw weselnych.

Personel hotelu wyróżnia się profesjonalną i rzetelną obsługą. Zawsze jest uśmiechnięty i stara się spełnić wszystkie potrzeby gości, poczynając od wykwintnego menu.

Za wyborem Natura Residence jako miejsca wesela przemawia też baza noclegowa. To zawsze duże udogodnienie, gdy zmęczeni zabawą goście mogą od razu wskoczyć do łóżka, by zregenerować siły na poprawiny.

To nie wszystkie zalety, jakie posiadają siewierskie sale weselne. Katowice doceniły też położenie obiektu. Siewierz znajduje się pół godziny drogi od centrum miasta. Łatwo i równie szybko do niego dojechać z lotniska.

Wokół hotelu rozpościera się las i dwa jeziora. W bliższej i dalszej okolicy są też inne atrakcje, z których mogą skorzystać goście weselni: skałki wspinaczkowe, trasy spacerowe, 100 obiektów turystycznych Jury Krakowsko-Częstochowskiej, loty balonem. Sam hotel organizuje warsztaty czekoladowe.

To wszystko składa się na najwyższą notę, jaką oceniono tutejsze sale weselne. Katowice nie bez powodu uznały hotel Natura Residence za swój wybór nr 1.

newsletter

zapyatj o salę

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij