Sale szkoleniowa Katowice

Połączenie przyjemnego z pożytecznym – tak można podsumować to, co oferuje hotel Natura Residence w Siewierzu i jego sale szkoleniowe. Katowice poznały już możliwości i zalety tego obiektu, dlatego często organizują tam różne wydarzenia firmowe.

Do dyspozycji klientów biznesowych przygotowano wszystko, co jest niezbędne do przeprowadzenia efektywnego szkolenia czy ważnej konferencji. Najważniejsze są przestronne i wyposażone w multimedialny sprzęt sale. W sumie mają one powierzchnię przekraczającą 200 mkw. To sprawia, że Natura Residence jest w stanie obsłużyć nawet duże eventy firmowe: konferencje szkoleniowe, sympozja czy wyjazdy studyjne.

W regionie trudno wskazać obiekt, który miałby równie dobrze przygotowane sale szkoleniowe. Katowice zdają sobie z tego sprawę, dlatego spotkania biznesowe organizują właśnie w Siewierzu. Za takim wyborem przemawia nie tylko standard i wyposażenie obiektu, lecz także jego lokalizacja.

Do hotelu Natura Residence można dojechać w pół godziny. W odległości kilkunastu kilometrów od niego funkcjonuje międzynarodowe lotnisko Katowice-Pyrzowice. W pobliżu przebiegają ważne szlaki komunikacyjne: droga krajowa nr 78 i ekspresówka S1 zapewniająca dojazd do granicy z Czechami, węzeł Gliwice łączący autostrady A1 (Bałtyk-Śląsk) i A4 (zachód-wschód).

Za wyborem hotelu w Siewierzu jako miejsca idealnego na firmowe szkolenie przemawia też jego oferta rozrywkowa. Po zakończonej konferencji czy kursie, gdy opustoszeją sale szkoleniowe, Katowice udają się do strefy spa. Część uczestników korzysta z atrakcji outdoorowych, czyli wspinaczki, łowienia ryb, lotów balonem, parku linowego, surfowania.

newsletter

zapyatj o salę

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij