Sale konferencyjne Katowice

Firmy, które chcą zaistnieć w branży, organizują ważne wydarzenia. Zapraszają gości z całego kraju i zagranicy na targi, sympozja czy wyjazdy studyjne. Podczas takich spotkań prezentowane są najnowsze produkty, omawiane przyszłe trendy i dyskutowane problemy ograniczające rozwój przedsiębiorstw.

Miejscem takich firmowych spotkań są sale konferencyjne. Katowice mają taki obiekt. Chodzi o czterogwiazdkowy hotel Natura Residence położony w Siewierzu, czyli 30 km na południe od stolicy województwa śląskiego.

Za takim wyborem przemawia wiele czynników. Pierwszym jest standard, jaki oferują te sale konferencyjne. Katowice i wszyscy inni klienci biznesowi mają do dyspozycji: 7,5-metrowy ekran, projektor full HD kompatybilny z laptopem i odtwarzaczem DVD, 46-calowy monitor panoramiczny.

Na wyposażeniu jest również tablica prezentacyjna (flipchart), głośniki RH sounds wraz z profesjonalnym nagłośnieniem sufitowym i wielozakresowe mikrofony. Najwyższy komfort pracy uczestnikom spotkań zapewnia klimatyzacja i pulpit do sterowania oświetleniem i zaciemnieniem.

To nie koniec powodów, dla których na siewierskie sale konferencyjne Katowice się zdecydowały. Na decyzję o wyborze wpłynęła też lokalizacja Natura Residence z szybkim dojazdem oraz szeroki wachlarz atrakcji.

Biznesowi goście hotelu w wolnym czasie mogą udać się do spa (masaże, zabiegi, basen, sauna) albo klubu Diamond Music Club. Przygotowano też coś dla miłośników kultury wyższej (ekspozycje i wystawy artystów z ASP), adrenaliny (lot balonem, park linowy) i aktywnego wypoczynku (szlaki rowerowe, biegowe, skałki wspinaczkowe, wędkowanie, surfing).

newsletter

zapyatj o salę

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij