Sala szkoleniowa Katowice

Najskuteczniejsze szkolenia to takie, które angażują uczestników. Liczy się też sposób ich przeprowadzenia. W przypadku kilkudniowych kursów trzeba również postarać się o właściwe ugoszczenie kursantów, czyli zapewnić im nocleg, wyżywienie oraz zagospodarować czas wolny.

Naprzeciw potrzebom firm organizujących sesje wyjazdowe wychodzi hotel Natura Residence. W jego obiekcie znajduje się dobrze wyposażona i przestronna sala szkoleniowa. Katowice już z niej skorzystały i będą to robić przy kolejnych okazjach.

Z myślą o owocnych spotkaniach biznesowych siewierski hotel przygotował trzy klimatyzowane sale konferencyjne: dwie o powierzchni 54 mkw każda i jedną o powierzchni 108 mkw. Łącznie są one w stanie pomieścić prawie 200 osób. Ich wyposażenie obejmuje duży ekran (2,5 na 3 metry), projektor, mikrofony, monitor panoramiczny, tablice demonstracyjne oraz system nagłośnienia typu sufitowego.

To jednak nie koniec możliwości, jakie stwarza miesząca się w hotelu Natura Residence sala szkoleniowa. Katowice podczas dentystycznych sympozjów i wyjazdowych sesji rady miasta korzystały z szybkiego internetu bezprzewodowego. Użytkownicy sali mogli też dowolnie sterować oświetleniem – tym sztucznym i naturalnym (rolety zewnętrzne).

Za pracę należy się nagroda. Dlatego po zakończeniu szkolenia uczestnicy wzięli udział w imprezie integracyjnej, której elementami był m.in. lot balonem i przeprawa przez park linowy. Niektórzy relaksowali się na zabiegach w ramach corporation wellness.

By skorzystać z oferty rozrywkowej dla firm w Natura Residence, nie musi być rezerwowana sala szkoleniowa. Katowice kręciły tutaj swój film promocyjny. Przedstawicieli miasta interesowały atrakcje outdoorowe i na nich się skupiali.

newsletter

zapyatj o salę

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij