Sala konferencyjna Katowice

Wydarzenia kierowane do szerokiego grona odbiorców powinny mieć właściwą oprawę. Niezbędna jest więc przestronna i dobrze wyposażona sala konferencyjna. Katowice takową dysponują. Dodatkową zaletą tego obiektu jest jego położenie.

Hotel Natura Residence, bo o nim mowa, znajduje się na zielonej wyspie Śląska. Tak określa się Dolinę Czarnej Przemszy i Rezerwat Dzikiego Ptactwa w okolicach Siewierza w powiecie będzińskim. Obiekt położony jest zaledwie pół godziny drogi od centrum Katowic i kwadrans od lotniska w Pyrzowicach.

Choć to przysłowiowy rzut beretem od stolicy regionu znanego z górnictwa, sceneria otaczająca ten hotel w niczym nie przypomina widoków kojarzących się ze Śląskiem. Zamiast betonu, wielkomiejskiej zabudowy i spalin, na gości obiektu w Siewierzu czeka sosnowy las, czyste powietrze, malownicze krajobrazy i jeziora, po których można surfować i w których można łowić ryby.

W takim otoczeniu wszelkie sympozja, szkolenia, kury i inne wydarzenia firmowe nabierają zupełnie innej wymowy. Po części ma w tym udział także sala konferencyjna. Katowice więc korzystają z niej regularnie. Robią to nie tylko ze względu na lokalizację hotelu. Skusiła je też oferta dla biznesu.

Do dyspozycji klientów firmowych przygotowano trzy sale. Na wyposażeniu każdej z nich jest nowoczesny sprzęt multimedialny (ekran, monitor panoramiczny, projektor, profesjonalne nagłośnienie sufitowe i oświetlenie), tablice prezentacyjne z suchościeralną powierzchnią do pisania i dostęp do internetu.

Należy dodać, że jest to klimatyzowana sala konferencyjna. Katowice uznały to za spory atut. W końcu organizują spotkania biznesowe przez cały rok. Dzięki systemowi sterowania parametrami powietrza mogą o każdej porze zapewnić odpowiednie warunki partnerom biznesowym.

newsletter

zapyatj o salę

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij