Pakiety SPA

Istnieje takie miejsce w Polsce, w którym spotykają się styl, luksus i elegancja. Towarzyszy im dziewicza natura w postaci jeziora, sosnowego lasu i rezerwatu dzikich ptaków. Jeśli do tego dodamy pakiety spa w postaci masaży oraz wyszukanych zabiegów na ciało i twarz wykonywanych przez profesjonalną kadrę przy użyciu najlepszych kosmetyków, otrzymamy przepis na niebo na ziemi.

Na szczęście nie są to jedynie marzenia. Stanu absolutnego odprężenia i zmysłowego szczęścia można zaznać w czterogwiazdkowym hotelu Natura Residence Business & SPA. Znajduje się on całkiem blisko, bo w Siewierzu w powiecie będzińskim. Administracyjnie leży on w województwie śląskim, ale geograficznie przynależy do Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Choć to urokliwy, cichy i spokojny zakątek, łatwo tam dojechać. Nie będzie więc problemów, by wykorzystać otrzymane w prezencie pakiety spa. Z Katowic do Siewierza dotrzemy w pół godziny. Komfortowa jest też podróż z Krakowa czy Wrocławia. Można też przylecieć samolotem do Pyrzowic, skąd do hotelu jest tylko 15 km.

Wykonywane w Natura Residence zabiegi spa dobroczynnie wpływają na ciało i duszę, wygląd i zdrowie. Bardzo dobrze oddziałują na skórę i przynoszą ukojenie nerwom. Warto więc zarezerwować sobie trochę czasu i zrobić coś dla siebie.

Oferta zabiegowa centrum odnowy biologicznej w Siewierzu jest bardzo szeroka. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Starszym poleca się zabiegi zatrzymujące procesy starzenia, wyczerpanym – zabiegi dodające energii i witalności, zabieganym – zabiegi uspokajające i relaksujące. Można też zamówić pakiety spa łączące kilka rodzajów usług.

newsletter

zapyatj o salę

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij