Lotnisko Hotel

Wielką zaletą obiektów wypoczynkowych jest lokalizacja. Po pierwsze, do hotelu musi być łatwy dojazd. Po drugie, istotne są walory przyrodnicze, czyli bliskość np. lasu, jeziora. Po trzecie, w przypadku ważnych klientów liczy się też odległość od portu lotniczego.

Te wszystkie wymagania spełnia Natura Residence. To hotel z funkcją SPA zlokalizowany w Siewierzu, w powiecie będzińskim na Śląsku. Położony jest pół godziny drogi od Katowic. Blisko jest też lotnisko. Hotel znajduje się kwadrans jazdy stąd. Szybki dojazd zapewnia droga ekspresowa S1 i droga krajowa nr 78.

Mimo bliskości aglomeracji Natura Residence pozostaje nieco na uboczu. Obszar porasta sosnowy las. W dwóch okolicznych jeziorach pływają ryby. Wbrew pozorom to bardzo urokliwy, cichy i czysty zakątek Polski.

Można tu spędzać weekendowe wypady i dłuższe urlopy. Hotel dysponuje też zapleczem konferencyjnym. Może być więc areną konferencji, szkoleń, sympozjów i spotkań biznesowych, w trakcie których omawia się warunki istotnych kontraktów.

Argumentem przemawiającym za tym, by właśnie tutaj organizować ważne wydarzenia firmowe jest międzynarodowe lotnisko. Hotel na tym tylko zyskuje. Z Katowic samoloty latają do wielu miejsc w Europie. To przyciąga turystów i inwestorów.

Przedstawiciele i pracownicy firm mogą się tutaj spotykać nie tylko w celach zawodowych. Natura Residence może być ich bazą podczas imprez integracyjnych. Wokół nie brakuje atrakcji, które mogą wypełnić program takiego eventu: ścianki wspinaczkowe, loty balonem, park linowy, ścieżki biegowe i rowerowe. Po wszystkim uczestnicy zregenerują się w strefie SPA i w hotelowej restauracji.

Wybierając zatem miejsce firmowego spotkania, warto wziąć pod uwagę lotnisko. Hotel położony w Siewierzu nadaje się idealnie na zorganizowanie wyjazdu szkoleniowego połączonego z integracją pracowników.

newsletter

zapyatj o salę

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij