Konferencje Śląsk

Jak cię widzą, tak cię piszą. Ta stara prawda pozostaje aktualna i dotyczy wielu obszarów życia, także biznesu. Należy więc wybierać odpowiednie miejsca na branżowe konferencje. Śląsk dokonał już takiego wyboru. Zdecydował, że wszelkie spotkania biznesowe, szkolenia i kursy będzie organizować w hotelu Natura Residence Business & SPA.

Dlaczego właśnie tam? Z wielu powodów. Przede wszystkim obiekt w Siewierzu ma dobrą bazę konferencyjną. Składa się ona z trzech pomieszczeń. Dwa mają po 54 mkw. Trzeci i największy zajmuje 108 mkw. Razem do dyspozycji klientów biznesowych jest 218 mkw., na których można prowadzić wykłady czy instruktaże dla prawie 200 osób.

Obiekty są klimatyzowane i bardzo dobrze wyposażone. Praktycznie mają wszystko, czego potrzeba, by przeprowadzić udane szkolenie czy prezentację. W każdym pomieszczeniu do dyspozycji najemców jest: opuszczany automatycznie ekran o wymiarach 3 na 2,5 m, panoramiczny monitor o przekątnej 46 cali, projektor full HD, wielozakresowe mikrofony bezprzewodowe, nagłośnienie sufitowe, flipchart oraz internet o prędkości 48 Mbps.

To wszystko tworzy idealne warunki do pracy i stanowi połowę przepisu na udane konferencje. Śląsk się już o tym przekonał i zamierza kontynuować współpracę z Natura Residence.

O wyborze hotelu w Siewierzu zdecydowała też jego dogodna lokalizacja. Bliskość ważnych szlaków drogowych (droga ekspresowa S1, droga krajowa nr 78, autostrady A1 i A4) oraz lotniska (15 km stąd) sprawia, że wielu uczestników już w pierwszym terminie zapowiada swoje przybycie na organizowane tam konferencje. Śląsk tylko się z tego cieszy, ponieważ im więcej zadowolonych przedsiębiorców w regionie, tym lepiej.

newsletter

zapyatj o salę

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij