Katowice blisko lotniska

Współcześnie o randze ośrodków miejskich i całych regionów decyduje ich skomunikowanie z resztą kraju oraz zagranicą. Istotne jest posiadanie połączeń lotniczych. W zglobalizowanym świecie transport lotniczy jest bowiem najszybszy i do tego bezpieczny.

Wiele istotnych wydarzeń z różnych dziedzin życia (targi, wystawy, konferencje, finały imprez sportowych i muzycznych) organizuje się wyłącznie w miastach mających połączenie lotnicze. Chodzi o to, by uczestnicy i goście mogli łatwo do nich dotrzeć i się z nich wydostać.

Takie wymagania spełniają Katowice, blisko lotniska położone. Chodzi o port lotniczy Katowice-Pyrzowice (obecnie nazywany Katowice Airport). Jego obecność otwiera szerokie możliwości przed osobami zamierzającymi odwiedzić Śląsk.

Punktem wizyty może być np. hotel Natura Residence. Znajduje się on w Siewierzu, do którego można dojechać w kwadrans (droga krajowa nr 78 albo droga ekspresowa S1). To czterogwiazdkowy obiekt położony wśród lasów i jezior. W luksusowym budynku przygotowano 40 pokoi z dostępem do telewizji satelitarnej i internetu.

Poza miejscami noclegowymi hotel oferuje zabiegi relaksacyjne i prozdrowtone w strefie SPA. Osoby preferujące aktywny wypoczynek mają do dyspozycji atrakcje w sąsiedztwie obiektu: łowienie ryb, surfowanie, wspinaczkę, treningi biegowe i rowerowe, przechadzki nordic walking. Miłośnicy rytmów i tańca mogą odwiedzić Diamond Music Club, który mieści się w podziemiach hotelu. Nie można zapomnieć o dostarczającej wielu doznań smakowych Restauracji Bluebell.

Na to i wiele więcej mogą liczyć goście z miejscowości Katowice, blisko lotniska położonej. Dojazd jest łatwy i szybki. Ze stolicy regionu podróż zajmuje tylko pół godziny. Dokładną trasę znajdziemy w internecie, wpisując w wyszukiwarce hasło „Katowice blisko lotniska”.

newsletter

zapyatj o salę

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij