Hotele Śląsk

Zbliżają się wakacje. Wielu z nas zaczyna się więc zastanawiać, dokąd wybrać się na urlop. Dominują głosy, że najlepiej odpoczywa się za granicą, bo tam są najlepsze hotele. Śląsk udowadnia, że nie trzeba opuszczać kraju, by wypocząć i zobaczyć coś niezwykłego.

To właśnie na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, która obejmuje fragment województwa śląskiego, leży Siewierz. Wśród tamtejszych lasów sosnowych i obfitujących w ryby jezior rozpościera się hotel Natura Residence Business & SPA, któremu marszałek przyznał cztery gwiazdki.

Obiekt został wyróżniony również przez wiele branżowych organizacji i mediów. Wyznacza on standard, do którego starają się dążyć inne hotele. Śląsk chwali się nim podczas krajowych i międzynarodowych targów turystycznych i konferencji.

W siewierskim hotelu przygotowano dla gości 40 pokoi. Łącznie oferują one 90 miejsc noclegowych wyposażonych w telewizję satelitarną, internet, telefon i minibarek. Jeszcze więcej (160-200) osób jest w stanie obsłużyć tamtejsza sala bankietowa z rozkładanym parkietem oraz trzy klimatyzowane sale szkoleniowe o łącznej powierzchni 218 mkw. wyposażone w profesjonalny sprzęt konferencyjny.

Mocna stroną hotelu Natura Residence jest strefa spa, która dostarcza przyjemnych doznań zmysłowych i pozwala kompleksowo zadbać o wygląd. Prócz zabiegów na ciało i twarz na klientów czeka jacuzzi, sauna i basen z masażerem. Poza tym w sąsiedztwie centrum konferencyjnego i noclegowego znajduje się 100 obiektów i atrakcji turystycznych.

Tego nie mają inne hotele. Śląsk więc promuje Siewierz, jak może. Ten odwdzięcza mu się rosnącą liczbą zadowolonych i powracających turystów

newsletter

zapyatj o salę

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij