Hotel SPA Katowice

Naprzeciw potrzebom klientów, którzy dbają o zdrowie i wygląd, wychodzi siewierski hotel spa. Katowice już korzystały z jego usług i podzieliły się wrażeniami.

W Natura Residence na gości czeka 40 pokoi: jedno-, dwuosobowych, rodzinnych, o podwyższonym standardzie i apartamentów. We wszystkich jest dostęp do internetu, telewizji, telefonu i minibarku.

Oprócz wygodnych łóżek i przestronnych miejsc noclegowych hotel spa Katowice wyróżnia się też szeroką ofertą zabiegów pielęgnacyjnych. One nie tylko nawilżają i pielęgnują skórę, ale też stanowią ucztę dla zmysłów. Skutecznie uwalniają od napięcia i stresu, dlatego poleca się je wszystkim, którzy pragną efektywnego relaksu.

Przykładowo osobom ze skórą mieszaną i tłustą poleca się perfect combination. To zabieg, który działa antybakteryjnie, reguluje wytwarzanie sebum. Wzmacnia naturalne zdolności obronne skóry, a do tego intensywnie ją nawilża.

Goście w średnim i starszym wieku polecają zastrzyk młodości. To zabieg o charakterze odżywiającym i regenerującym, który działa na zmarszczki i rzeźbi owal twarzy. Dzięki niemu skóra zostanie wzmocniona, będzie elastyczna i pełna blasku. Wszystkie zabiegi w strefie mokrej Natura Residence wykonywane są z użyciem najwyższej jakości kosmetyków naturalnych, co potęguje ich pozytywny wpływ na zdrowie.

To nie wszystko, co przygotował dla gości hotel spa. Katowice i inni przyjezdni mogą też skorzystać z basenu z widokiem na las i jezioro. Do ich dyspozycji są również sauny i jacuzzi.

Tak szeroka oferta hotelu Natura Residence w Siewierzu pozwala każdemu na kompleksową odnowę i regenerację powysiłkową. Warto tu zaglądać np. po męczącym tygodniu, zawodach sportowych albo w ramach wakacji.

newsletter

zapyatj o salę

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij