Hotel konferencyjny

Przyjęło się, że najlepsze efekty przynoszą szkolenia czy wyjazdy studyjne, podczas których pracę łączy się z rozrywką. Perspektywa doświadczenia niezapomnianych wrażeń i miłych emocji motywuje bowiem pracowników do zdobywania nowych umiejętności i poszerzania wiedzy.

Taki wyjazd jest poważnym przedsięwzięciem logistycznym. Trzeba dopilnować wielu kwestii. By oczekiwania nie rozminęły się z rzeczywistością, należy wybrać odpowiedni hotel konferencyjny. Powinien on mieć dobrą bazę noclegową i właściwie wyposażoną salę szkoleniową oraz zapewnić dostęp do atrakcji. Te wymagania spełnia hotel Natura Residence Business & SPA w Siewierzu.

To obiekt czterogwiazdkowy. Położony jest 30 km od Katowic, na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Zapewnia prawie 90 klimatyzowanych miejsc noclegowych z dostępem do internetu, TV i minibarku. Oferuje trzy sale konferencyjne – dwie mniejsze (po 54 mkw.) i jedną większą (108 mkw.). We wszystkich jest profesjonalny sprzęt multimedialny, m.in. kilkumetrowy ekran, panoramiczny monitor i projektor. Siewierski hotel konferencyjny jest więc w stanie obsłużyć każde wydarzenie biznesowe.

Jego dużym plusem jest bogata oferta atrakcji in- i outdoorowych. Dla gości przygotowano strefę spa (zabiegi, masaże, jacuzzi, basen, sauny). Można też rozerwać się w Diamond Music Clubie. Aktywni mają do wyboru m.in. ścianki wspinaczkowe, trasy biegowe i rowerowe, lot balonem, zwiedzanie zabytków, wędkowanie, surfowanie po Jeziorze Przeczyckim.

Siewierski hotel konferencyjny warto wybrać także ze względu na jego lokalizację. W pół godziny dotrzemy tam z Katowic. Łatwy dojazd zapewniają ważne drogi (dwie autostrady, ekspresówka i droga krajowa).

newsletter

zapyatj o salę

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij