Restauracja Bluebell Nie samym chlebem żyje człowiek

Nie od dziś wiadomo, że nie samym chlebem żyje człowiek, w Restauracji Bluebell zatem, oprócz niepowtarzalnego, tworzonego z pasją menu, doświadcza się doznań duchowych. 

Euforia podczas jedzenia

Uczucie narastającej euforii podczas jedzenia jest zjawiskiem bardzo powszechnym, ale maksimum rozkoszy osiąga się dopiero wtedy, gdy ma się do czynienia z prawdziwym dziełem sztuki. 

Najlepsza Technika smak i wygląd

Wirtuozerię dań, serwowanych w restauracji, nie sposób nie wyróżnić w trzech kategoriach: smaku, wyglądu i techniki wykonania.

Sezonowa oferta dań

To raje dla podniebienia wszystkich, którzy cenią sobie najwyższą jakość sezonowych i lokalnych produktów. Sezonowa oferta dań i perfekcyjnie przygotowywana zastawa to niezbite dowody na to, że królujący w tej niezwykłej przestrzeni Szef Kuchni jest wybitnym artystą. 

Smaczne jedzenie

Hotel położony z dala od głównych dróg w lesie nad stawami i rzeką. Organizowaliśmy w nim przyjęcie, wszystko profesjonalnie zrobione tak jak chcieliśmy bez zbędnego ściemniania i kręcenia. Tak jak się to powinno robić. Pełen profesjonalizm.(...)

Sebastian , TripAdvisor

newsletter

zapyatj o salę

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij