Chwila zapomnienia

Funkcjonujące od niedawna Natura Bistro to postój dla zabieganych i przystań dla tych, którzy długofalowo cenią sobie spokój, ciszę i popijanie najlepszego cappuccino. Natura Residence wychodzi w swoich działaniach naprzeciw potrzebom tych, którym przyjemność sprawia praca w ciszy i swobodnej atmosferze.

Zatrzymaj się na chwilę

Chwila zapomnienia jest nam potrzebna codziennie jak łyk czystego powietrza. W życiowej gonitwie trudno przystanąć na dłużej niż moment, w którym wypija się mocne espresso.

Praca w ciszy

Natura Residence wychodzi w swoich działaniach naprzeciw potrzebom tych, którym przyjemność sprawia praca w ciszy i swobodnej atmosferze.

Świetna baza

Świetna baza wypadowa do poznawania uroków Jury. Hotel położony w zacisznej, przyjemnej okolicy z dala od miasta. Basen hotelowy i centrum SPA - na bardzo dobrym poziomie. Jednak zdecydowanie najmocniejszą stroną hotelu jest restauracja. Jakość serwowanych dań chyba ociera się o określenie "wykwintne". Chętnie będziemy tam wracać.

Alina , TripAdvisor

newsletter

zapyatj o salę

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij