Wedding Katowice

Organizując przyjęcie weselne, trzeba zadbać o wiele kwestii. Do tych najistotniejszych należy miejsce, w którym odbędzie się wesele. Katowice zdecydowały, że organizację tych imprez będą powierzać czterogwiazdkowemu hotelowi Natura Residence.

Na taką decyzję wpłynęło wiele czynników. Obiekt w Siewierzu cieszy się bardzo dobrą opinią. Nie może być inaczej, skoro jego goście zawsze wyjeżdżają zadowoleni i z uśmiechem na ustach. Dobrze się bawili, wygodnie spali, smacznie jedli i doświadczyli luksusu w przystępnej cenie.

O wyborze Natura Residence zadecydowało posiadane przez hotel zaplecze. Obiekt ma 40 pokoi oraz mieszczącą 160 osób salę bankietową z rozkładanym parkietem. Do tego dochodzi centrum odnowy biologicznej (strefa spa), klub taneczny i restauracja.

Hotel idealnie wpisuje się w otoczenie, które tworzą las, jeziora i piękne krajobrazy (z budynku rozpościera się widok jak z obrazka). Do budowy obiektu użyto naturalnych materiałów. Jego wnętrza łączą wystudiowaną elegancję z nowoczesną stylistyką.

To wszystko sprawiło, że właśnie tu organizowane jest idealne wesele. Katowice są zadowolone z takiego wyboru. Nic dziwnego, gdyż Natura Residence Business&SPA znajduje się nieopodal stolicy regionu. Dojazd zajmuje tylko pół godziny. Jeszcze krócej, bo zaledwie 15 minut, trwa podróż z lotniska w Pyrzowicach.

Jeśli więc jeszcze szukamy miejsca, gdzie mogłoby się odbyć wesele, Katowice nam doradzą. Warto ich posłuchać. Na pewno nie będziemy żałować. Bez cienia wątpliwości można stwierdzić, że hotel urzeknie nas na tyle, że będziemy spędzać tu weekendy i urlopy oraz organizować spotkania biznesowe.

newsletter

ask about the meeting room

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close