Wedding hall Katowice

Wyjątkowe, niepowtarzalne, zapadające w pamięć – takie przyjęcie weselne marzy się większości osób, które podejmują decyzję o związaniu się węzłem małżeńskim. Istotnym warunkiem, by tak właśnie zostało zapamiętane to wydarzenie, jest sala weselna. Katowice takową dysponują.

Chodzi o czterogwiazdkowy hotel Natura Residence Business&SPA w Siewierzu. Jego lokalizacja, wyposażenie oraz obsługa hotelowa sprawią, że każde odbywające się tam wesele jest niezapomniane.

Za wyborem tego właśnie miejsca przemawia też bogate menu, które jest dostosowywane do potrzeb i wymagań gości. Na życzenie hotel może zorganizować artystyczną oprawę przyjęcia, czyli fotografa, zespół muzyczny, jubilera i cukiernika.

Jednak na plan pierwszy wysuwa się sala weselna. Katowice zażyczyły sobie, by była pojemna i miała rozkładany parkiet. Te oczekiwania zostały spełnione (sale pomieszczą do 160 osób).

Oprócz tego hotel Natura Residence zaoferował coś jeszcze: niesamowitą scenerię, w jakiej się znajduje. Obiekt otoczony jest lasem i jeziorami. To wręcz idealne miejsce do ślubnych zdjęć, które po latach się ogląda i wspomina uwiecznione na nich chwile radości i szczęścia.

Istnieje jeszcze jeden poważny argument za tym, by to siewierski hotel gościł uczestników wesela. Chodzi o bliskość stolicy Górnego Śląska. Choć to raptem 30 km, to jednak hotel znajduje się w zacisznym i malowniczym zakątku regionu. Komfortowy dojazd umożliwiają przebiegające w pobliżu ważne szlaki drogowe i lotnisko w Pyrzowicach.

Takie walory ma właśnie siewierska sala weselna. Katowice już dawno je dostrzegły i od lat organizują tam przyjęcia rodzinne.

newsletter

ask about the meeting room

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close