SPA weekend

Wolny czas można spędzać na różne sposoby. Tym, którzy pragną zadbać o swoje ciało i zdrowie fizyczne i psychiczne, poleca się wizytę w hotelu Natura Residence w Siewierzu nieopodal Katowic. Poza bazą noclegową funkcjonuje w nim centrum odnowy biologicznej. Tam można spędzić weekend spa.

W trakcie tego krótkiego pobytu każdy gość przekona się, czym jest niebo na ziemi. W ten błogi stan wprowadzą go zabiegi pielęgnacyjne z użyciem najwyższej klasy sprzętu i kosmetyków topowych marek, kąpiel w basenie wyposażonym w masażer różnych części ciała i pobyt w saunie suchej lub parowej.

Inspiracją dla hotelowej strefy spa była wyspa Bali. Wystrój i wykonywane tam przez profesjonalne terapeutki zabiegi odzwierciedlają filozofię i kulturę tej indonezyjskiej wyspy. Spędzony tam weekend spa dostarczy naprawdę unikalnych wrażeń, których próżno szukać gdzie indziej. Balijska specjalizacja wyróżnia siewierskie centrum.

Obiekt, w którym spędzi się weekend spa, spełnia najwyższe standardy. Hotel Natura Residence Business & SPA posiada kategorię czterech gwiazdek. Ideą, jaka towarzyszyła jego budowie i aranżacji, była chęć osiągnięcia harmonii z naturą. Udało się to osiągnąć dzięki ekologicznym materiałom. Swoje robi też położenie budynku – pośród sosnowego lasu, nad jeziorem i w sąsiedztwie rezerwatu ptaków.

Aurze luksusu sprzyja kolorystyka wnętrza i wyposażenie obiektu. Goście mają do dyspozycji pokoje z klimatyzacją, telefonem, TV, internetem, minibarkiem, sejfem elektronicznym. Intymność zapewnią im wygłuszane drzwi i zamek zbliżeniowy.

newsletter

ask about the meeting room

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close