SPA packages

Istnieje takie miejsce w Polsce, w którym spotykają się styl, luksus i elegancja. Towarzyszy im dziewicza natura w postaci jeziora, sosnowego lasu i rezerwatu dzikich ptaków. Jeśli do tego dodamy pakiety spa w postaci masaży oraz wyszukanych zabiegów na ciało i twarz wykonywanych przez profesjonalną kadrę przy użyciu najlepszych kosmetyków, otrzymamy przepis na niebo na ziemi.

Na szczęście nie są to jedynie marzenia. Stanu absolutnego odprężenia i zmysłowego szczęścia można zaznać w czterogwiazdkowym hotelu Natura Residence Business & SPA. Znajduje się on całkiem blisko, bo w Siewierzu w powiecie będzińskim. Administracyjnie leży on w województwie śląskim, ale geograficznie przynależy do Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Choć to urokliwy, cichy i spokojny zakątek, łatwo tam dojechać. Nie będzie więc problemów, by wykorzystać otrzymane w prezencie pakiety spa. Z Katowic do Siewierza dotrzemy w pół godziny. Komfortowa jest też podróż z Krakowa czy Wrocławia. Można też przylecieć samolotem do Pyrzowic, skąd do hotelu jest tylko 15 km.

Wykonywane w Natura Residence zabiegi spa dobroczynnie wpływają na ciało i duszę, wygląd i zdrowie. Bardzo dobrze oddziałują na skórę i przynoszą ukojenie nerwom. Warto więc zarezerwować sobie trochę czasu i zrobić coś dla siebie.

Oferta zabiegowa centrum odnowy biologicznej w Siewierzu jest bardzo szeroka. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Starszym poleca się zabiegi zatrzymujące procesy starzenia, wyczerpanym – zabiegi dodające energii i witalności, zabieganym – zabiegi uspokajające i relaksujące. Można też zamówić pakiety spa łączące kilka rodzajów usług.

newsletter

ask about the meeting room

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close