SPA Katowice

Coraz szybsze tempo życia sprawia, że jesteśmy coraz bardziej zestresowani. Cierpi na tym całe ciało, które w końcu może zastrajkować. Doszło nawet do tego, że gdy mamy wolne, nie potrafimy się zrelaksować.

Właśnie tak zrodziła się idea siewierskiego spa. Katowice już korzystają z tego ośrodka odnowy biologicznej. Znajduje się on bowiem w hotelu Natura Residence, który zlokalizowany jest w Siewierzu – pół godziny drogi od centrum stolicy Górnego Śląska. Można tam dojechać m.in. drogą krajową nr 78 albo drogą ekspresową S1. Blisko jest również do autostrady A1 i lotniska w Pyrzowicach (podróż zajmuje kwadrans).

Siewierski obiekt oferuje liczne zabiegi spa. Katowice oraz inni goście mogą skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała. Bogata jest również oferta masaży, która obejmuje m.in. masaż stemplami, świecą, muszlami, relaksujący, klasyczny i na cztery ręce. Można też poddać się manicure'owi, pedicure'owi, depilacji woskiem oraz zamówić hennę brwi i rzęs, a także regulację brwi.

To jednak nie koniec atrakcji miejscowego spa. Katowice bardzo upodobały sobie basen hotelu Natura Residence. Nie jest to zwykła niecka, gdyż wyposażono ją w masażer karku, pośladków, ud i stóp. Na środku znajduje się gejzer podświetlany ledami.

Użytkownicy mogą też skorzystać ze sztucznej fali, czyli przeciwprądu z regulowanym natężeniem. W strefie mokrej do dyspozycji gości oddano wannę z hydromasażem (jacuzzi), saunę parową i fińską, misę lodową i ceber z zimną wodą.

Jest też coś zupełnie ekstra. Niesamowitych doznań dostarczy prysznic wrażeń z trzema programami o wiele mówiących nazwach: ciepły deszcz tropikalny, zimna burza, zimna mgiełka.

newsletter

ask about the meeting room

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close