Katowice near airport

Współcześnie o randze ośrodków miejskich i całych regionów decyduje ich skomunikowanie z resztą kraju oraz zagranicą. Istotne jest posiadanie połączeń lotniczych. W zglobalizowanym świecie transport lotniczy jest bowiem najszybszy i do tego bezpieczny.

Wiele istotnych wydarzeń z różnych dziedzin życia (targi, wystawy, konferencje, finały imprez sportowych i muzycznych) organizuje się wyłącznie w miastach mających połączenie lotnicze. Chodzi o to, by uczestnicy i goście mogli łatwo do nich dotrzeć i się z nich wydostać.

Takie wymagania spełniają Katowice, blisko lotniska położone. Chodzi o port lotniczy Katowice-Pyrzowice (obecnie nazywany Katowice Airport). Jego obecność otwiera szerokie możliwości przed osobami zamierzającymi odwiedzić Śląsk.

Punktem wizyty może być np. hotel Natura Residence. Znajduje się on w Siewierzu, do którego można dojechać w kwadrans (droga krajowa nr 78 albo droga ekspresowa S1). To czterogwiazdkowy obiekt położony wśród lasów i jezior. W luksusowym budynku przygotowano 40 pokoi z dostępem do telewizji satelitarnej i internetu.

Poza miejscami noclegowymi hotel oferuje zabiegi relaksacyjne i prozdrowtone w strefie SPA. Osoby preferujące aktywny wypoczynek mają do dyspozycji atrakcje w sąsiedztwie obiektu: łowienie ryb, surfowanie, wspinaczkę, treningi biegowe i rowerowe, przechadzki nordic walking. Miłośnicy rytmów i tańca mogą odwiedzić Diamond Music Club, który mieści się w podziemiach hotelu. Nie można zapomnieć o dostarczającej wielu doznań smakowych Restauracji Bluebell.

Na to i wiele więcej mogą liczyć goście z miejscowości Katowice, blisko lotniska położonej. Dojazd jest łatwy i szybki. Ze stolicy regionu podróż zajmuje tylko pół godziny. Dokładną trasę znajdziemy w internecie, wpisując w wyszukiwarce hasło „Katowice blisko lotniska”.

newsletter

ask about the meeting room

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close