Hotels Katowice

W Polsce znaleźć można wiele zapierających dech w piersiach miejsc. Część z nich została już zaadaptowana na hotele. Katowice i województwo śląskie jest tego dobrym przykładem.

To właśnie tam, pośród lasów i jezior Doliny Czarnej Przemszy i nieopodal Jury Krakowsko-Częstochowskiej, znajduje się Natura Residence. Nie jest to zwykły obiekt hotelowy. Na tle innych wyróżnia się standardem, atrakcyjną lokalizacją i licznymi atrakcjami, z jakich mogą korzystać goście.

Czyste powietrze, kojący zapach sosen, malownicze jeziora pełne ryb, cisza i spokój – nie bez powodu Siewierz zwany jest zieloną wyspą Śląska. To wszystko znajduje się zaledwie pół godziny drogi od stolicy regionu. Z lotniska w Pyrzowicach można się tam dostać w kwadrans. To idealna propozycja na weekend czy dłuższy pobyt.

Na miejscu czeka na gości 40 pokoi o zróżnicowanej wielkości. Wśród nich są dwa dwuosobowe pokoje o podwyższonym standardzie i cztery apartamenty, w tym dwa klasy luksusowej. W każdym można korzystać z telewizji, internetu, barku. Jest też sejf.

Mocną stroną Natura Residence jest strefa spa z masażami manualnymi wykonywanymi z użyciem najwyższej jakości kosmetyków. Oferta zabiegowa jest bardzo różnorodna. Poza masażami obejmuje saunę i jacuzzi. W takich warunkach każdy ukołysze swoje zmysły i poczuje, że żyje.

Takie atrakcje zapewniają nieliczne hotele. Katowice mają to szczęście, że nieopodal znajduje się Siewierz z jego trasami dla biegaczy, rowerzystów, miłośników spacerów, jeziorami dla wędkarzy, żeglarzy i surferów oraz skałkami dla zwolenników wspinaczki.

Z dokładniejszymi opisem zapoznamy się w internecie. Wystarczy wpisać hasło „hotele Katowice”.

newsletter

ask about the meeting room

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close