Hotel SPA Katowice

Naprzeciw potrzebom klientów, którzy dbają o zdrowie i wygląd, wychodzi siewierski hotel spa. Katowice już korzystały z jego usług i podzieliły się wrażeniami.

W Natura Residence na gości czeka 40 pokoi: jedno-, dwuosobowych, rodzinnych, o podwyższonym standardzie i apartamentów. We wszystkich jest dostęp do internetu, telewizji, telefonu i minibarku.

Oprócz wygodnych łóżek i przestronnych miejsc noclegowych hotel spa Katowice wyróżnia się też szeroką ofertą zabiegów pielęgnacyjnych. One nie tylko nawilżają i pielęgnują skórę, ale też stanowią ucztę dla zmysłów. Skutecznie uwalniają od napięcia i stresu, dlatego poleca się je wszystkim, którzy pragną efektywnego relaksu.

Przykładowo osobom ze skórą mieszaną i tłustą poleca się perfect combination. To zabieg, który działa antybakteryjnie, reguluje wytwarzanie sebum. Wzmacnia naturalne zdolności obronne skóry, a do tego intensywnie ją nawilża.

Goście w średnim i starszym wieku polecają zastrzyk młodości. To zabieg o charakterze odżywiającym i regenerującym, który działa na zmarszczki i rzeźbi owal twarzy. Dzięki niemu skóra zostanie wzmocniona, będzie elastyczna i pełna blasku. Wszystkie zabiegi w strefie mokrej Natura Residence wykonywane są z użyciem najwyższej jakości kosmetyków naturalnych, co potęguje ich pozytywny wpływ na zdrowie.

To nie wszystko, co przygotował dla gości hotel spa. Katowice i inni przyjezdni mogą też skorzystać z basenu z widokiem na las i jezioro. Do ich dyspozycji są również sauny i jacuzzi.

Tak szeroka oferta hotelu Natura Residence w Siewierzu pozwala każdemu na kompleksową odnowę i regenerację powysiłkową. Warto tu zaglądać np. po męczącym tygodniu, zawodach sportowych albo w ramach wakacji.

newsletter

ask about the meeting room

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close